تبلیغات
html> در حریم حضرت مهدی (عج) - همان حق مسلم تجربه ی یک تعلیق

   در حریم حضرت مهدی (عج)

      جمعه ها روزنامه منتشر نمی شود ، حیف! چه تیتری میشد آمدنت.

همان حق مسلم تجربه ی یک تعلیق

همین اروپائى‌ها كه میگفتند شش ماه تعلیق كنید، وقتى این كار را كردیم، گفتند بایستى جمع كنید! این فرایند عقب‌نشینى، این فایده را براى ما داشت؛ هم براى خود ما تجربه شد، هم براى افكار عمومى دنیا تجربه شد.
ادامه مطلب را مطالعه نمائید:


همین اروپائى‌ها كه میگفتند شش ماه تعلیق كنید، وقتى این كار را كردیم، گفتند بایستى جمع كنید! این فرایند عقب‌نشینى، این فایده را براى ما داشت؛ هم براى خود ما تجربه شد، هم براى افكار عمومى دنیا تجربه شد

این فرایند عقب‌نشینى البته براى ما یك فایده‌اى داشت - بى‌فایده نبود این عقب‌نشینى‌ها - فایده‌اش این بود كه هم خودمان وعده‌ها و حرفهاى رقباى اروپائى و غربى را تجربه كردیم، هم افكار عمومى دنیا تجربه كرد. امروز هر كس به ما میگوید آقا تعلیق موقت بكنید، ما میگوئیم تعلیق موقت را كه یك بار كردیم؛ دو سال! دو سال تعلیق موقت كردیم. فایده‌اش چه شد؟ اول گفتند موقت تعلیق كنید، گفتند تعلیق داوطلبانه بكنید؛ ما هم به خیال موقت و به خیال داوطلبانه، تعلیق كردیم. بعد هر وقت اسم از برداشتن تعلیق آمد، یك قرشمال بازى‌اى در سطح دنیا درست كردند - در سطح مطبوعات و رسانه‌ها و محافل سیاسى - واى، داد، داد، ایران میخواهد تعلیق را بشكند! تعلیق شد یك امر مقدس كه ایران اصلاً حق ندارد نزدیكش برود! ما این را تجربه كرده‌ایم؛ دیگر، تجربه‌ى جدیدى نیست. آخرش هم گفتند: این تعلیق موقت كافى نیست؛ اصلاً باید بكلى بساط اتمى را جمع كنید. همین اروپائى‌ها كه میگفتند شش ماه تعلیق كنید، وقتى این كار را كردیم، گفتند بایستى جمع كنید! این فرایند عقب‌نشینى، این فایده را براى ما داشت؛ هم براى خود ما تجربه شد، هم براى افكار عمومى دنیا تجربه شد. لیكن عقب‌نشینى بود دیگر؛ عقب‌نشینى كردند.

من همان وقت هم در جلسه‌ى مسئولین - كه از تلویزیون پخش شد - گفتم اگر چنانچه بخواهند به این روند مطالبه‌ى پى‌درپى ادامه بدهند، بنده خودم وارد میدان میشوم؛ همین كار را هم كردم. بنده گفتم كه بایستى این روند عقب‌نشینى متوقف شود و تبدیل بشود به روند پیشروى، و اولین قدمش هم باید در همان دولتى انجام بگیرد كه این عقب‌نشینى در آن دولت انجام گرفته بود؛ و همین كار هم شد. در زمان دولت قبل، اولین قدم به سمت پیشرفت برداشته شد؛ تصمیم گرفته شد كه كارخانه‌ى یو.سى.اف اصفهان راه‌اندازى شود، و راه‌اندازى هم شد، و دنبالش هم بحمداللَّه این پیشرفتهاى بعدى است تا امروز.

۱۳۸۶/۱۰/۱۳

 
طبقه بندی: ولایت فقیه،
برچسب ها:تعلیق،

[ جمعه 4 بهمن 1392 ] [ 09:38 ب.ظ ] [ محمد زری باف ]

[ نظرات() ]